Tip

Super OPC Antioxidant 25320 mg - 100 kapsúl

 • 1 z 2

Doplnok stravy

Super OPC Antioxidant 25320 mg - 100 kapsúl

Koncentrovaný výtažek z 25320 mg zrnek červených hroznů. Obsahuje nejvyšší koncentraci účinné látky OPC nebo také PAC - Proantokyanidiny, známé jako bioflavonoidy - garantovaných 200 mg ! v každé kapsli. Je vysoce účinný antioxidant.

Tento produkt má hodnotu ORAC 366.620 !


 • Skladom
€47,50
Kategória: Produkty z Austrálie
 

Tento prírodný produkt obsahuje najvyššiu koncentráciu účinnej látky OPC (alebo tiež PAC) - proantokyanidiny, známe ako bioflavonoidy - garantovaných 200 mg! v každej kapsuli. Najvyšší obsah vysoko účinných bioflavonoidov - procyanidins (OPC) je dosiahnutý unikátnou technológiou spracovania.

Super OPC Antioxidant podporuje periférny obehový systém, podporuje normálnu činnosť srdca a prispieva k normálnym hodnotám krvného tlaku.

Pomáha udržiavať normálny stav pokožky a tkanív. Známy je priaznivý účinok na koži - udržuje normálny pružnosť pokožky, tým bráni ochabnutie kože a obmedzuje tvorbu vrások.

Flavonoidy z hroznových zrniek patria k najsilnejším známym antioxidantom, ktoré veľmi účinne ničia škodlivé voľné radikály a chránia telo pred poškodením negatívnymi vplyvmi z okolia (smog, UV žiarenie, aktívne aj pasívne fajčenie, toxické splodiny, škodlivé chemikálie).

Super OPC Antioxidant prispieva k normálnej funkcii obranyschopnosti organizmu - silný antioxidant.

ORAC

Stále viac vedeckých štúdií dokazuje, že škodlivé voľné radikály  príčinou starnutia buniek a vedú k rôznym zdravotným ťažkostiam. Likvidáciou voľných radikálov pomáha chrániť telo pred vznikom nesprávneho delenia buniek.

Certifikát ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) vyjadruje schopnosť antioxidantov pohlcovať a neutralizovať voľné radikály. Táto schopnosť absorbovať voľné radikály je v súčasnej dobe vedecky merateľná - jednotkou účinnosti antioxidantov v potravinách je hodnota ORAC.

Hodnota ORAC sa uvádza v μmol TE/100 g - čím vyššia hodnota, tým vyššia schopnosť likvidovať v organizme škodlivé voľné radikály a tým posilňovať imunitný systém a prispieť k regenerácii buniek.

Vačšina potravín má hodnotu ORAC 10.000 - 100.000

… produkt Super OPC antioxidant má hodnotu ORAC 366.620 µmol TE/100 g

Zloženie:

Každá kapsula obsahuje koncentrovaný extrakt sušených zložiek v ekvivalente zodpovedajúcom množstvu sušenej rastliny:

Vínna réva - jadierka (Vitis vinifera) - extrakt 211 mg
v ekvivalente zodpovedajúcom množstvu 25 320 mg ! suchých jadierok
Procyanidins (OPC, PAC) - garantované množstvo 200 mg !

 

Prídavné látky:   celulóza, želatína, voda
Neobsahuje: Obilniny, kvasnice, lepok, laktózu, orechy, cukor, pšenicu, mliečne zložky, vaječné zložky, arómy, umelé farbivá a konzervanty, GMO free
 
Povolené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Vínna réva - jadierka (Vitis vinifera) Kontrola telesnej hmotnosti / celulitída
Antioxidant
Normálna činnosť srdca - krvný tlak
Normálny stav pokožky
Normálna činnosť cievnej sústavy
   Dávkovanie:
   1 kapsula 1x denne ráno pred jedlom
   Iba dospelíNie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy
   Balenie:   100 kapsúl

   Hmotnosť 1 kapsule: 0,6 g ± 5%

   Hmotnosť obsahu netto: 60 g ± 5%

   Krajina pôvodu: Austrália.

   Skladujte pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a na chladnom suchom mieste. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

   Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ :

   Tento produkt je registrovaný ako doplnok výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.