Squalene 1000 - 120 kapsúl

Doplnok stravy

Squalene 1000 - olej zo žraločej pečene - 120 kapsúl

Squalene 1 000 obsahuje 1 000 mg čistej účinnej látky squalin - extraktu zo žraločej pečene.


  • Skladom
€44,50
Kategória: Produkty z Austrálie
 

SQUALENE 1000 je čistá látka squalin extrahovaná z oleja zo žraločej pečene. 

Nezamieňajte s bežným olejom zo žraločej pečene - tento produkt obsahuje iba čistú účinnú látku squalin (používa sa aj názov Skvalen) v mimoriadnej a ojedinelej koncentrácii 1000 mg a tým je dosiahnutý maximálny účinok v organizme.

SQUALENE 1000 je 100% žraločieho pôvodu!


Jeho zdrojom je tkanivo získané z pečene hlbinného žraloka čierneho (deepsea shark), ktorého prirodzeným prostredím sú čistej vody Tichého oceánu (Južné Tichomorie), kde žije v hĺbkach 3000 stôp. Squalin umožňuje žralokovi prežiť v nepriaznivých podmienkach hlbín oceánu (chlad, tlak, zlá viditeľnosť, ...) a chráni ho pred rôznymi chorobami.
Hlbokomorské žraloky, ktorí sú vystavení mnohým ďalším extrémnostiam prostredia, za deň vyprodukujú pri hmotnosti okolo 350 kg aj viac ako 10 kg skvalénu. Naproti tomu žraloky plytkých pobrežných vôd pri hmotnosti približne 150 kg produkujú za deň najviac 200 g.
Viete, že žralok nie je takmer nikdy chorý?

Účinná látka squalin patrí k základným chemickým látkam v tele a je pre organizmus nepostrádateľná. Je zdrojom bunkovej energie a je základom alebo súčasťou mnohých dôležitých látok a metabolických procesov v tele. Squalin je základom aj všetkých nenasýtených mastných kyselín.

Squalin svojimi mimoriadnymi účinkami a antioxidačnými schopnosťami prispieva k udržaniu normálneho stavu pri delení buniek a chráni pred poškodením negatívnymi vplyvmi z okolia.

Squalin je výdatným zdrojom bunkového kyslíka - okysličuje bunky a dodáva im energiu.

Squalin je silný antioxidant, ktorý má schopnosť ničiť škodlivé voľné radikály a prispieva k udržaniu prirodzenej obranyschopnosti organizmu.

Štúdiami bol tiež preukázaný mimoriadne priaznivý účinok squalin na koži. Zlepšuje a udržuje pružnosť a vzhľad kože (zmierňuje prejavy starnutiu), viditeľne prispieva k zlepšeniu kvality vlasov, nechtov. Pre tieto svoje účinky je squalin hojne používaný aj v kozmetike.

Zároveň Squalene vykazuje veľmi priaznivý účinok v súvislosti s konzumáciou alkoholu - užitie pred alkoholom oddiaľuje nástup opitosti a užitie po konzumácii zmierňuje prejavy „opice“.

Zloženie:

Každá kapsula obsahuje 1000 mg ! 99,9 % čistého Squalinu získaného zo žraločej pečene, prírodnú želatínu, glycerol a vodu.

Tento čistý žraločí squalin je v Austrálii, na Novom Zélande a na Filipínach registrovaný ako liek. V SR je zaradený do doplnkov výživy.

Neobsahuje: cukor, škrob, lepok, kvasnice, mlieko, umelé farbivá, konzervačné prísady

Účinná látka Squalin nezaťažuje organizmus a dokonale sa znáša so všetkými liekmi, ostatnými doplnkami výživy a potravinami

Ak hľadáte kvalitu a skutočný účinok, potom vyskúšajte silný produkt Squalene 1000 - pomoc z hlbín oceánu.

 Squalin je významný mozgový nutrient

Mozgové nutrienty sú dôležité biochemicky aktívne látky, ktoré ľahko prechádza mozgovú krvnú bariéru a tým sa prirodzenou cestou podieľa na metabolických procesoch v mozgu, dodávajú bunkám kyslík a umožňujú mozgu riadiť všetky mentálne a telesné funkcie.
 

Squalin má silný antioxidačný účinok

Doplňovanie antioxidantov je pre zdravý vývoj aj správnu funkciu celého organizmu potrebné, pretože v našom tele neustále vznikajú škodlivé častice - "voľné radikály". Tieto voľné radikály pôsobia na iné zlúčeniny a môžu ich nepriaznivo zmeniť. Antioxidanty majú schopnosť voľné radikály včas zničiť.

Squalin okysličuje bunky v celom organizme tak, že nadväzuje na seba vodík z vody (H2O) a uvoľňuje kyslík. Squalin ľahko prestupuje bunkovou membránou a tým dodáva bunkám potrebnú energiu.

Okrem prirodzeného vzniku voľných radikálov počas psychickej a fyzickej záťaže sa množstvo týchto škodlivých častíc zvyšuje aj procesom starnutia. Dochádza k rýchlejšiemu opotrebovaniu buniek. Tieto zmeny sa prejavujú napr. v podkožnom väzivovom tkanive, čo vedie k vzniku vrások. Hlavným zdrojom voľných radikálov je však nesprávna výživa, výfukové plyny, smog, fajčenie, ultrafialové a ionizačné žiarenie a ostatné škodlivé chemické látky v životnom prostredí.

Vzhľadom na množstvo škodlivých vplyvov na organizmus v našom okolí a vďaka overovanie účinkov čistého squalin jeho používanie vo svete výrazne stúpa.

Dávkovanie: 1-2 kapsuly denne

vyššia terapeutická dávka (až 6 kapsúl denne) len so súhlasom lekára nie je určené pre deti (vzhľadom na množstvo účinnej látky) medicínsky významné účinky sa pri pravidelnom užívaní produktu prejavia väčšinou asi po 2 - 3 mesiacoch, užíva sa nepretržite
 
Balenie:   120 kapsúl

Hmotnosť 1 kapsule: 1,5 g ± 5%

Hmotnosť obsahu netto: 180 g ± 5%

Krajina pôvodu: Austrália.

Skladujte pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a na chladnom suchom mieste. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ :

Tento produkt je registrovaný ako doplnok výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.