O firme

AUSTRALIAN REMEDY je moderná firma, ktorá pôsobí na českom trhu od roku 2005. Je zameraná na dovoz a predaj vybraných doplnkov výživy z Austrálie.

AUSTRALIAN REMEDY vlastní výhradné zastúpenie na dovoz týchto produktov pre všetky štáty Európskej únie.

Všetky ponúkané produkty

  • sú 100% prírodné bez konzervačných látok a iných prísad
  • sú vyrobené v najvyššej kvalite a čistote
  • majú celosvetovo uznávanú pečať kvality GMP
  • sú výnimočné množstvom účinnej látky alebo zložením
  • sú schválené ŠZÚ a povolené Ministerstvom zdravotníctva

Ponúkané produkty sú určené pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť kvalitu svojho života a ochranu svojho zdravia. Pre všetkých, ktorí chcú žiť zdravo a naplno bez obmedzenia zdravotnými problémami.

V dnešnej dobe je dopĺňanie chýbajúcích živín formou doplnkov výživy už bežné a nevyhnutné, pretože životný štýl a prostredie je pre organizmus veľmi zaťažujúce a ku vzniku zdravotných problémov je väčšinou len malý krok.

Liečivý účinok obsiahnutých látok pôsobí nielen preventívne k udržaniu dobrého zdravia, ale významne prispieva aj k liečbe ochorení a k regenerácii organizmu.

Ponúkame Vám kvalifikované informácie a komplexný program vysoko kvalitných a cenovo dostupných produktov renomovaného výrobcu spoločnosti Natural Pharmaceuticals Australia, ktoré Vám pomôžu na Vašej ceste za zdravším životom.

Veľmi si vážime našich zákazníkov, ktorým ponúkame prehľadné a zrozumiteľné informácie o našich produktoch. Otvorene uvádzame pravdivé a overené účinky.

Pre našich spokojných a verných zákazníkov, ktorí sa presvedčili o kvalite našich produktov, máme pripravený „vernostný program“ umožňujúci výhodnejší ďalší nákup.

Cenu dobrého zdravia, ktoré nám umožní riadne pracovať, všetko zvládnuť a užiť si voľný čas, si uvedomíme - až keď nám zdravie neslúži a zdravotné problémy obmedzia našu činnosť.

Pečeť kvality GMP

heureka - ověřeno zákazníky

Kontakt

Tel:
+420 777 766 339
+420 223 009 283

Otevírací doba:

Po-Čt 8:30 - 17:00
Pá 8:30 - 16:00
V jiném čase po telefonické domluvě.