Colostrum 60mg IgG - 100 tabliet

Doplnok stravy

Colostrum (kolostrum) 60mg IgG - 100 žuvacích tabliet

Vysoko kvalitné kravské kolostrum s vysokou koncentráciou pre telo prirodzených protilátok - imunoglobulínov. Zdroj mnohých ďalších výživných látok potrebných pre prirodzený rast a vývoj.


  • Skladom
€25
Kategória: Produkty z Austrálie
 

Colostrum 60mg IgG obsahuje kvalitné kravské kolostrum z čistej austrálskej prírody s vysokou koncentráciou pre telo prirodzených protilátok (imunoglobulínov) IgG, IgA, IgM, IgE.

Tieto proteínové molekuly veľmi efektívne zachytávajú cudzorodé častice napadajúce organizmus (najčastejšie vírusy a baktérie) a ničí ich. Imunoglobulíny sú považované za prirodzený urýchľovač a aktivátor imunitné reakcie a vykazujú antioxidačné vlastnosti.

Prirodzená obranyschopnosť sa vyvíja po celý život, neustále na nás útočia novej infekcie, s ktorými sa organizmus ešte nestretol a telo si musí neustále vytvárať nové protilátky. Imunoglobulíny nás aj v dospelosti pomáhajú chrániť pred bežným nachladnutím, chrípkou či rôznymi zápalmi ... a celkovo posilňujú obranyschopnosť, obzvlášť keď je z nejakého dôvodu oslabená.

Kolostrum (mledzivo) je tekutina tvorená mliečnymi žľazami matky počas prvých hodín po pôrode. V priebehu nasledujúcich dní dochádza k postupnému začatiu produkcie materského mlieka (laktáciu). Kolostrum je prvý potravou novorodenca v prvých hodinách života ... a preto musí dostať od matky to najlepšie. Kravské kolostrum obsahuje všetky imunitné a rastové faktory, ktoré sú priaznivé aj pre človeka.

Colostrum 60mg IgG je zdrojom vitamínov (A, B, D), minerálnych látok (vápnik, horčík, draslík, zinok, železo, fosfor), ale hlavne obsahuje protilátky (imunoglobulíny), aminokyseliny, tráviace enzýmy (lyzozým, Lactoperoxidase, laktoferín) a rastové faktory, ktoré predovšetkým u rastúcich detí podporujú normálny rast kostí a svalov a napomáhajú normálnemu procesu hojenia. Podporuje normálnu funkciu tráviaceho systému.

Colostrum 60mg IgG podporuje prirodzenú obranyschopnosť detského i dospelého organizmu a dodáva telu potrebné dôležité látky. Kolostrum je významné pre normálny vývoj imunitného systému a prirodzený rast kostí.

Viac o kolostru si prečítajte v našich článkoch TU 

Každá žuvacia tableta obsahuje:

Kolostrum kravské sušené        300 mg
z toho IgG 60 mg

 

Ďalšie zložky:         
sušené kravské mlieko, glukóza, laktóza, stévia
Pomocné zložky:
stearan horečnatý, koloidní oxid kremičitý, mikrokryštalická celulóza
Neobsahuje:
umelé farbivá, umelé dochucovadlá, konzervanty

 

Spracovanie vo forme žuvacích tabliet je na trhu výnimočné. Vzhľadom k tomu, že tento produkt je určený predovšetkým deťom, je spracovaný do žuvacích tabliet a obsahuje aj sušené kravské mlieko. Taktiež je dosladený prírodnými sladidlami práve preto, aby to deťom chutilo a samy si to pýtali … a pritom sa nenásilne posilňovalo ich zdravie.

Spotreba vápnika pre rast a udržanie zdravých kostí a zubov, ale taktiež pre správnu funkciu svalov a nervov je veľmi vysoká hlavne u rýchlo rastúcich detí a seniorov. Preto odporúčame vápnik ešte doplniť samostatne produktom Liquid calcium - tekutý vápnik s rýchlym vstrebávaním.

Odporúčané dávkovanie:

 

dospelí a deti 2-4 tablety denne
nie je určené pre deti do 12 mesiacov
nevhodné pri alergii na kravské mlieko

 

Balenie obsahuje :  100 žuvacích tabliet

Hmotnosť 1 tablety: 0,97 g ± 5%

Hmotnosť obsahu netto: 97 g  ± 5%

Skladujte pri teplote do 25 ° C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia a na chladnom suchom mieste. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.

Krajina pôvodu: Austrália.

Upozornenie podľa nariadenia komisie EÚ :

Tento produkt je registrovaný ako doplnok výživy. Nemá schválené liečivé účinky a nejedná sa o liek. Nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Minimálna trvanlivosť je vyznačená na obale.