Byliny v produktoch

Naše produkty obsahujú mimoriadne koncentrácie bylín. A práve takú silu je potrebné dodať telu pre dosiahnutie požadovaného účinku. Všetkny produkty sú schválené Štátnym zdravotným ústavom.

Ostropestrec mariánsky - Silybum marianum - Silymarín

- významne prispieva k ochrane a regenerácii pečeňového tkaniva, má silný detoxikačný a očistný účinok, pomáha pri poruchách trávenia, zvyšuje vylučovanie žlče do čriev, vhodný pri žlčových kameňoch a žlčových kolikách, pomáha pri cirhóze a iných ochoreniach pečene. Je bohatý na blahodárne bioflavonoidy, ktoré regenerujú a spevňujú cievy. Prejavuje antioxidačné účinky.

Artičok - Cynara scolymus

- priaznivo ovplyvňuje činnosť pečene, podporuje trávenie, zvyšuje produkciu žlče, zlepšuje chuť do jedla, pomáha pri zápaloch žlčníka a žlčových ciest, prispieva k detoxikácii organizmu, povzbudzuje činnosť žalúdka a pankreasu, pomáha pri chorobách obličiek, pôsobí preventívne proti cukrovke

Púpava lekárska - Dandelion

- podporuje činnosť pečene a povzbudzuje trávenie, zvyšuje tvorbu žlče, pomáha pri problémoch s pečeňou, podporuje funkciu obličiek (silné diuretikum), pôsobí preventívne proti cukrovke, zlepšuje menštruačný cyklus a tlmí menštruačné bolesti, má priaznivý vplyv na kožu (akné), čistí telo od škodlivých látok.

Ginkgo biloba

- významne pôsobí predovšetkým na cievny systém, rozširuje cievy a zlepšuje krvný obeh, zlepšuje prekrvenie mozgu, končatín, má antioxidačné účinky. Používa sa pre zlepšenie pamäti, pre zvýšenie sústredenosti a schopnosti učenia sa, pomáha znížiť riziko vzniku infarktu myokardu a mozgovej cievnej príhody, zmierňuje bolesť hlavy - migrény.

Brusnica čučoriedková - Vaccinium myrtillus

- prispieva k zlepšeniu zraku, ostrosti videnia a ochrane sietnice. Taktiež pomáha zlepšiť videnie v noci a prispieva k adaptácii oka za šera. Užívánie je vhodné pri záťaži zraku - piloti, študenti, vodiči, programátori, IT, pri práci zaťažujúcej oči … Čučoriedky majú protizápalový, antimikrobiálny a antiseptický účinok pri zápaloch v tele. U čučoriedok boli preukázané i hypoglykemické účinky - upravujú hladinu krvného cukru a zároveň prispievajú k znižovaniu škodlivého cholesterolu. Čučoriedky prejavujú aj kardioprotektívne účinky. Čučoriedky obsahujú vitamíny, minerály, ale hlavne unikátny komplex flavonoidov, antokyanidínov, antioxidantov a v neposlednom rade účinný resveratrol. Posledné údaje z výskumov taktiež ukázali, že čučoriedky vykazujú aj významné protirakovinové účinky.

Ženšen - Panax Ginseng Korean

- tento „koreň života“ je pre svoje účinky veľmi obľúbený nielen v Číne a Ázii, ale i po celom svete. Zo všetkých druhov ženšeňov tento kórejský povzbudzuje organizmus najviac. Pôsobí ako stimulant metabolizmu a hormonálneho systému. Upravuje krvný tlak. Pôsobí ako adaptogén - posilňuje odolnosť proti stresu. Prebúdza životnú silu a chuť do života. Má veľmi priaznivý vplyv na potenciu.

Hroznové jadierka

- jadierka červeného hrozna obsahujú veľké množstvo OPC - Oligomeric Procyanthocyanidins (alebo tiež PAC - Proantokyanidiny), známe ako bioflavonoidy, ktoré sa starajú o antioxidačnú ochranu ľudského tela. Obsahujú aj veľmi účinnú látku resveratrol. Flavonoidy z hroznových jadierok patria k najsilnejším známym antioxidantom, ktoré veľmi účinne ničia škodlivé voľné radikály a chránia telo pred poškodením negatívnymi vplyvmi. Tým pomáhajú vyčistiť telo od toxických splodín, škodlivých chemikálií, znižujú negatívne účinky aktívneho i pasívneho fajčenia, chránia pred UV a radiačným žiarením a prinášajú úľavu pri alergiách.

Pupalka dvojročná

 - pupalkový olej je bohatý na esenciálne mastné kyseliny a ďalšie potrebné živiny.
Podporuje udržanie normálneho stavu v predmenštruačnom období (PMS syndróm), prináša úľavu pri bolestivej menštruácii a pomáha udržiavať pravidelnú menštruáciu.
Prispieva k udržaniu normálneho stavu a vzhľadu pokožky urýchľuje hojenie. Podporuje rast vlasov a kvalitu nechtov.

Zeler

 - zelerové semeno pôsobí ako prírodné diuretikum, svojim močopudným účinkom podporuje tvorbu moču a vyplavovanie splodín metabolizmu. Pomáha vylučovať kyselinu močovú a tým obmedzuje tvorbu kryštálov a ich usadzovanie v kĺboch aj prípadnú tvorbu obličkových kameňov. Zelerové semeno tým môže výrazne pomôcť zmierniť príznaky dny - náhlu bolesť, začervenanie, opuch a prináša úľavu pri záchvatoch dny.


Ďalšie zložky obsiahnuté v produktoch

Taurín

- dodáva energiu - stimuluje bunky, urýchľuje regeneráciu organizmu po fyzickej záťaži, napomáha zlepšovať srdečnú činnosť, podporuje činnosť nervovej sústavy - pôsobí proti únave, zlepšuje schopnosť sústredenia, zmierňuje stres

Cysteín

- podporuje premenu tukov na energiu - pôsobí ako spalovač tukov, podieľa sa významne na ochrane pred škodlivinami, má antioxidačné schopnosti, očisťuje telo, zlepšuje rast a kvalitu vlasov a nechtov, dôležitý pre správnu funkciu pečene

Vitamín B6 (pyridoxín)

- podporuje trávenie, pôsobí pri redukčnej diéte, pomáha pri menštruačných ťažkostiach, prospešný pri liečbe kožných chorôb

Kyselina listová (vitamín B9)

- podporuje činnosť pečene, pomáha pri nechutenstve a pri žalúdočných problémoch, skľudňuje organizmus, znižuje vysoký krvný tlak, pôsobí priaznivo na nervový systém

Vitamín B12 (kobalamín)

- dôležitý pre správnu funkciu nervového systému a posilňuje činnosť mozgu, zlepšuje krvotvorbu - prevencia anémie

Lecitín

- potrebný pre prenos nervových signálov, má veľký význam pri výžive mozgových buniek

Horčík

- aktivuje enzýmy a hormóny, posilňuje srdečnú činnosť, podporuje krvný obeh, zlepšuje pamäť a myslenie, rozširuje dýchacie cesty (pri astme a zápale), pôsobí protialergicky, zmierňuje vznik kŕčov, podieľa sa na regulácii hladiny cholesterolu

Zinok

- je súčásťou mnohých enzýmov, podporuje funkciu štítnej žľazy, urýchľuje hojenie rán, prospieva nechtom, vlasom a zubom, zlepšuje priebeh kožných ochorení (akné, ekzémy)

heureka - ověřeno zákazníky

Kontakt

Tel:
+420 777 766 339
+420 223 009 283

Otevírací doba:

Po-Čt 8:30 - 17:00
Pá 8:30 - 16:00
V jiném čase po telefonické domluvě.